logo
Çağrı Merkezi;
+90 532 691 34 84
Bize Yazın;
info@narmimarlik.com / seyitnizam@hotmail.com

61. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı / CNREXPO

Dünya ayakkabı yan sanayi sektöründe, üretimin yanı sıra tasarım ve teknolojide de söz sahibi olan Türk ayakkabı yan sanayi sektörünün en büyük buluşması AYSAF, 2 Mayıs'ta, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy'de 61. kez kapılarını açtı.Kendi alanında dünyanın büyük iki fuarından biri olan AYSAF (Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı), 132’si yabancı olmak üzere 450’nin üzerinde markayı, 25 binin üzerinde uluslararası ayakkabı alıcısı ile buluşturacak. Sektörün nabzının tutulacağı 61. AYSAF'a yurtdışından ağırlıklı olarak Rusya, Ukrayna, İtalya, Almanya, İran, Pakistan, Hindistan, İspanya ve Türki Cumhuriyetler’den alıcı geliyor.2020 İlkbahar/Yaz sezonu ayakkabı yan sanayi modelleri ve en son teknolojilerin sergileneceği fuarda; ziyaretçiler yeni ürünlerle buluşurken katılımcı firmaların tanıtımlarını en etkili şekilde yapmaları ve iş hacimlerini artırmaları hedefleniyor. 

Trend Area'ya uğramadan olmaz! 

Pozitif Fuarcılık, AYSAD ve İstanbul Moda Akademisi işbirliğinde organize edilen trend alanında bu sezon Latest Rapid Prototyping tekniği sergileniyor ve sektörün gelecek sezon trendleri hakkında önemli ip uçları veriliyor. Sezona yön veren materyallerin de yer alacağı alanda yıllar geçtikçe değeri daha çok anlaşılan ayakkabı ustaları, yeni nesile yön verecek bilgilerini makina başında öğrencileri yönlendirerek paylaşacak. Ayrıca yeni sezonun belirlenen 4 trendi; moodboardlar, görseller ve katılımcı firmaların ürettiği ayakkabı yan sanayi malzemeleri eşliğinde fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.  

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Vakfı (TASEV), Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) iş birliğinde ve KOSGEB desteği ile düzenlenen AYSAF, 5 Mayıs'a kadar ziyaret edilebilecek.